אטרקציות
  
ביקור בפארקיה
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 

   אטרקציות לימי הולדת

 

 אטרקציות לימי הולדת יכולות להיות רבות ומגוונות. צריך להתאים את האטרקציות או את הפעילות ליום ההולדת של ילדיכם לאופיים ולאופי האירוע. אטרקציות לימי הולדת שמתאימות למספר קטן של משתתפים במסיבה לא יתאימו כמובן כאשר תנסו להפעיל אותן עם מספר גדול פי כמה של ילדים. כמובן שיש להתאים את האטרקציות לאופיו של הילד או לאופיה של הילדה אשר חוגגים יום הולדת. כמו כן, כאשר שוקלים אטרקציות לימי הולדת יש להתחשב כמובן בגילו של הילד או בגילה של הילדה. ישנןאטרקציות אשר ייחשבו "ילדותיים" מדי ביניהם אם הם כבר גדלו ישנן אטרקציות אשר באופן טבעי אינן מתאימות לגיל שלהם.

כאשר מזמינים אטרקציות לימי הולדת יש לכלול את שיקול דעתם של הילדים בנוסף לשיקול דעתכם שלכם – של ההורים. הרי אחרי הכל זוהי מסיבת יום ההולדת שלהם ואתם וודאי רוצים לשמח אותם. עם זאת, הילדים צריכים להבין שיש מגבלות כספיות מסוימות וכי בגללן, ובגלל סיבות נוספות שנתונות לשיקול דעתם של ההורים, הם לא יכולים להזמין כל אטרקצית לימי הולדת שיירצו. יש כמובן לנסות ולהגיע לפשרה מבלי להתווכח על כך יותר מדי. הרי בסופו של דבר מדובר בארגון מסיבת יום הולדת ויש לנסות לעשות זאת באווירה שמחה ועם חיוך על הפנים. אין כל סיבה שההכנות עצמן לחגיגת יום ההולדת ייעברו בריב ובמצב רוח עכור.

אטרקציות לימי הולדת ניתן למצוא בכל רחבי הארץ. השאלה היא רק איזו אטרקציה מתאימה ביותר לדרישות שלכם ולדרישות של הילד החוגג. ישנן אטרקציות לימי הולדת שמתרכזות בילדים, במבוגרים או אטרקציות לבר מצווה / בת מצווה שמקבלים אופי לגמריי שונה. ישנן אטרקציות לימי הולדת שכוללות הבאת פינת ליטוף למסיבת יום ההולדת של הילדים. כמו כן, ישנן אטרקציות לימי הולדת אשר כוללות רכיבה על סוסים או רכיבה על סוס פוני – דבר שילדים רבים יכולים להתלהב ממנו מאוד ולהנות ממנו. אטרקציות לימי הולדת מסוג אחר לעתים כוללות פעילויות בחיק הטבע דוגמת פיקניק גדול או ביקור בפארק שעשועים או בפארק מים. ישנן אטרקציות לימי הולדת אשר כוללות הזמנה של סדנאות לימי הולדת למבוגרים ייחודית וכיפית למסיבת יום ההולדת. וכך יכולה להמשך הרשימה הארוכה של אטרקציות לימי הולדת.