אטרקציות
  
ביקור בפארקיה
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 

  אטרקציה   

 

אטרקציה הינה פעילות ייחודית או מהנה. ניתן גם להגדיר אטרציה בתור מוקד משיכה ייחודי. אנשים רבים מחפשים אטרקציות מיוחדות במסגרת טיולים שונים בארץ או בעולם. אטרקציה במהלך טיול יכולה למשל להיות רכיבה על גמלים או רכיבה על סוסים, רחיפה בכדור פורח, רפטינג בנהר, סנפלינג מהר גבוה או מקיר טיפוס והרשימה עודנה ארוכה מאוד. לא רק הרפתקנים ומחפשי אנדרנלין למיניהם יכולים להנות מסוגים שונים של אטרצקיות אלא כל אדם שמחפש לשבור מעט את השגרה או "לתבל" את הטיול שלו בפעילות מעניינת וכיפית. כאשר מארגנים טיול לילדים כדאי לדאוג שגם הם יוכלו להנות מאטרקציות שונות במהלך הטיול. הילדים יחכו בקוצר רוח להנות מאותה אטרקציה והם פשוט יפיקו הנאה גדולה מכל רגע ורגע בטיול בזכותה.

אטרקציה אליה הולכים יחד חברים ומשפחה יכולה להיות מתנת יום הולדת מושלמת. כמובן שלכל גיל יש את האטרקציות המתאימות לו וכל אדם ייהנה מסוג אחר של אטרקציות. ישנם אנשים אשר מעדיפים סוג רגוע יותר של אטרקציות וישנם אנשים אשר מעדיפים אטרקציות שימלאו את לבם באדרנליןן. כמובן שגם כל אחד מגדיר בצורה מעט שונה את המונח אטרקציה. עבור אנשים מסוימים ביקור בפארק שעשועים או בפאר מים יכולה להחשב בתור אטרקציה נהדרת ואחרים לא ייראו פעילות זאת בתור אטרקציה. מקומות רבים מגדירים את עצמם כאטרקציות משום שלשם זה יש משמעות שיווקית די משמעותית. ברגע שאנשים רבים שומעים שפעילות כלשהי או מקום כלשהו מוגדר בתור אטרקציה נוסף לו בעיניהם מעין אלמנט משיכה נוסף.

אטרקציה יכולה להיות פעילות רומנטית מאוד, כאמור, מלאת אקשן או פעילות אשר מתאימה לכל המשפחה. באופן טבעי לכל אטרקציה יש מחיר שונה. לא פעם אטרקציות שונות הינן יקרות למדי ועל כן הן נחשבות לפעילויות אשר לא מבצעים אותן לעתים מאוד קרובות. אך כאמור, מחירה של כל אטרקציה משתנה בהתאם למיקום שלה ובהתאם לקריטריונים רבים ומשתנים. ישנן אטרקציות שמחירן משתנה גם לפי העונה שלהן. אז אם אתם מחפשים פעילות מיוחדת בדרום הארץ, בצפון הארץ או במרכז כדאי לבדוק ברשת האינטרנט היכן יש אטרקציות ואיזו אטרקציה הכי קוסמת לכם.