אטרקציות
  
ביקור בפארקיה
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 

 אטרקציות לילדים

במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע הנדרש על אטרקציות לילדים. המידע יעסוק בסוגים רבים של אטרקציות לילדים אשר ניתן לגבש לכדי שני סוגים עיקריים: אטרקציות אקטיביות לעומצ אטרקציוצת פסיביות. הראשונות נקראות "הפעלות" והן עוסקות בכל הנושא של השתתפות אקטיבית של הילדים. השניות הן אטרקציות בהן הילדים זוכים לשירות מבלי שנדרשו לעשות למענו דבר, למעט צריכת השירות על ידי ההורים שלהם. במאמר שלפניכם נספק דוגמאות עבור שני סוגי האטרקציות: סדנאות לימי הולדת

אטרקציות אקטיביות

אטרקציות אלו כוללות שלל של הפעלות לילדים אשר יכולות להיות מבוצעות על ידי ליצן ילדים לאירועים, צוותי הפעלות מקצועיים בתחום הבמה והספורט ועוד. במסגרת האטרקציות הללו ניתן לבלות זמן איכות של הילדים עם הוריהם בכפוף להפעלות מתאימות. צוותי ההפעלה של אטרקציות לילדים ערים לכך שישנן מספר אטרקציות נפוצות אשר קבילות בכל חברהת הפעלות, ולכן הן פועלות להתחדש ולהמציא רעיונות מקוריים חדשות לבקרים.

אטרקצית פסיביות

האטרקציות הפסיביות יכולות להיות בתחום הציור או הקריקטורות באירועים, המוסיקה, ארגון אולם האירועים וכו'. מדובר בשירותים אשר לא מצריכים הפעלה על מנת לזכות מפירותיהם. דוגמאות של אטרקציות לילדים מעין אלו הן: חברת הקלטות לילדים אשר עוסקת בהלחנת שיר הלל על הילד שחוגג אירוע, קריקטוריסטים המבצעים דיוקן עבור הילד, אולם אירועים אשר נשכר עבור הילד והותאם לצרכיו וכו'. באיזורי המרכז והשרון – אטרקציות לילדים ניתנות למימוש בשפע רב ביחס לשאר בארץ: איזורים אלו, אשר מיטב זוגות ההורים מתחילים בהם את התא המשפחתי שלהם – מכילים אולמות, וגני אירועים רבים בהם מתקיימות אטרקציות מעין אלה.

חשיבות שילוב האטרקציות באירוע

חשיבות שילוב האטרקציות מכרעת בשל העובדה שאין זו רק חגיגה או מסיבה אלא אירוע שגובש לכבוד הילד החוגג. הסממן המובהק שמסמל את גיבוש האירוע לכבודו של מושא החגיגה הוא האטרקציות המלוות את האירוע: דיוקן, שיר או אפילו הפעלה ספורטיבית ייזכרו לעד עבור הילד החוגג.

מחירי אטרקציות לילדים

המחירים יקרים ככל שרמת השירות גבוהה יותר והפרסטיג'ה שצברו החברות הגיעה לממדים גבוהים יותר. אנו לא ממליצים לערוך השוואת מחירים ולבחור את הזול ביותר בטרם בדקתם מה הניסיון התעסוקתי שלו בתחום. הפעלת ילדים אינה תכונת ברירת מחדל אצל בני אדם, זה מקצוע שיש ללמוד ולבצעו בצורה הטובה ביותר.