אטרקציות
  
ביקור בפארקיה
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

אטרקציות במרכז 

מעוניינים לחגוג בגן אירועים יוקרתי באיזור השרון את האירוע הבא שלכם? אנו ממליצים על גן אירועים אשר יכיל את מיטב האטרקציות הדרושות לאירוע שלכם! ישנן לא מעט אטרקציות במרכז אשר ניתן ליהנות מהן ולמצות את זמנכם עד תומו. להלן מקבץ קצר של שאלות ותשובות אודות אטרקציות במרכז. חשוב לעקוב מקרוב אחר מקבץ שאלות ותשובות זה על מנת שגם אתם תוכלו לזכות ליהנות ממיטב האטרקציות הנדרשות לאירועי שלכם. כמו כן, ייתכן וגם שאלתכם מופיעה בגוף המאמר, בהמשך:

אלו סוגי אטרקציות קיימות באיזור המרכז בגני אירועים ואולמות שמחה?

ניתן לקיים מגוון רחב של אטרקציות לכל המשפחה: גן אירועים פרחוני וירוק, אולם אירועים אקוסטי אשר נבדק על ידי טובי המומחים לתחום זה, תפאורה שעוצבה על ידי טובי אדריכלי הפנים והאופנה, וכן מספר אטרקציות פעילות: מתופפים לאירועים, הופעות באירועים, וצוות תקליטנים עם המיקסים הטובים בשוק.

מה חשוב לבדוק בטרם סוגרים אירוע במרכז?

חשוב לבדוק שהמקום שמארח אתכם מנוסה בתפעול כל סוגי האירועים ובייחוד האירוע אותו הזמנתם. כמו כןף חשוב לעקוב מקרוב אחר האטרקציות שיש שם ולהשוות עם יתר מגוון אטרקציות במרכז. על ידי כך – ניתן להבחין האם המקום שהזמנתם עומד בקצב של השוק או מפגר מאחור. בנוסף לכל אלה, יש לבדוק את מצב האולם, מצב אקוסטיקת האולמות, את גן האירועים – אם הוא לשביעות רצונכם, וכו'.

אלו יתרונות יש לי בתור מי שחוגג את האירוע במרכז ולאף למשל, בצפון או בדרום?

אזור המרכז הישראלי הוא כמו העיר ניו יורק בארצות הברית. צוותי הבידור, המוסיקה והתקליטנות המצטיינים ביותר נמצאים שם. אם הם לא היו מוצלחים ומומלצים הם לא היו גרים ופועלים באיזור היקר ביותר בארץ. אשר על כן, יש לך הזדמנות להזמין את אנשי המקצוע המצטיינים ביותר בתחומם: מצווצתי ההארחה של גן האירועים עצמו ועד חצוותי הוואי ובידור, להקות מוסיקליות, תקליטנות, ושירותי קייטרינג והסעדה מצטיינים.

במעמד סגירת העסקה וחתימה על החוזה, למה יש לשים לב?

יש לשים לב לזמני כניסה ויציאה למתחם האירועים והאטרקציות, ולתנאי העמידה או אי העמידה בלוחות הזמנים. יש לשים לב לכך שפריטי הריהוט מסודרים בצורה הגיונית ולא סמוך לפתחים רגישים כמו הכניסות למטבח או לשירותים של המתחם. יש לבדוק שמערכת הסאונד של האולם משרתת את הצרכים שלכם. אם מדובר בבר מצווה, למשל, כנראה שתצטרכו מיקרופון נואמים אחד לפחות. חשוב לבדוק שהוא פועל תקין ונשמע בכל רחבי האולם.

במתחם אירועים כמו קיארה נס ציונה תוכלו למצוא יופי של אטרקציות לאירועי בר ובת מצווה. מתחם האירועים קיארה, אולמות אירועים רחובות נס ציונה, הנו מתחם יוקרתי וייחודי מסוגו המארח אירועים משפחתיים ועסקיים מכל הסוגים - אירועי בר ובת מצווה, ברית ובריתה, חתונות, אירועי השקה ועיון ועוד. במתחם צוות מקצועי המלווה אתכם בארגון ותכנון האירוע תוך שילוב כל האטרקציות שתרצו על מנת להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח.