אטרקציות
  
ביקור בפארקיה
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר

 חדרי בריחה בראשון לציון

מחפשים בילוי מגניב ומשכר חושים? זקוקים לאירוע מעניין, מותח ורווי הרפתקאות אשר יגרה את היצרים ויגרום לכם לחשוב מחוץ לקופסה? אנו ממליצים כל חדרי בריחה בראשון לציון! ניתן להזמין אירוע במגוון רחב של חדרי בריחה וליהנות ממגוון רחב של חוויות מיוחדות. למי מכם שאינו יודע או מכיר את הבילוי מקרוב, זהו חדר בו אתם פוגשים את דמויות האימה אך גם את גיבורי הסיפורים עליהם גדלתם ואשר אותם למדתם: שר הטבעות, ההוביט, אגדות ילדים, סרטים רבי מכר וכד'. חושבים שתצליחו להימלט מהחדר? כשתתחילו לפעול בו, תיווכחו לגלות כי זו לא משימה מובנת מאליה כלל.

מגוון הרפתקאות יקחו אתכם להפליג בדמיון

חדרי בריחה בראשון לציון מאובזרים ומכילים תפאורת בוטיק. חדרי בריחה בראשון לציון ייראו בדיוק כמו הסצינות האמתיות בסרטים ובאגדות השונות עליהן הם יבוססו. בחדרי הבריחה כל נדבך ונדבך תוכננו היטב, והם יגרמו לכם להרגיש כמו בתיאטרון או בקולנוע, רק שהפעם אתם על המרקע, ואתם חלק מהסצינה. בשונה מסרט או הצגה, בהם אתם נדרשים להישאר כל זמן הקרנתם, כאן עליכם להישאר כמה שפחות זמן בחדר, להערים על הדמויות שנלחמות בכם ולברוח ממנו החוצה.

בילוי המרחיב את החשיבה המקורית מחוץ לקופסה

סוג כזה של בילוי מאד מזכיר אירועים אחרים בהם אתם משתתפים אקטיבים ולא חלק מקהל צופים, ובראשם כמובן הפיינט בול המפורסם, בו אתם נדרשים להילחם ביריבים שלכם באמצעות ירי כדורי צבע. ההבדל בין האירועים הוא שכאן אתם לא נפצעים בעוצמה כזו, ולמעשה אתם לא נפגעים כלל פגיעות משמעותיות. האווירה, הקולות שהדמויות משמיעות וההתקרבות שלהן אליכם – הם שגורמים לכם לחוש מתח ולרצות להימלט מהחדר. תכנון וגיבוש האסטרטגיה הזו מעלות את היכולת לחשוב מהר, לעבד נתונים ביעילות, ולצאת ממנו בסיפוק רב על יכולותיכם האישיות. במידה מסוימת, זה חשוב לא פחות מאשר טקס היום הולדת עצמו עם העוגה והכיבוד, ועל כן זו המתנה הכי שווה שאתם יכולעים להעניק לעצמכם.

בואו לגלות עולם חדש של חדרי בריחה

חדר הבריחה ברמודה קווסט ראשון לציון מזמין אתכם לערב שכולו חוויה מעשירה במיוחד. בואו להתנסות במגוון חדרי בריחה, ולגלות את הקסם השזור בהם.